Mapa Stanicy Harcerskiej “Bukowina” / dh. Karolina Banaś

Zapraszamy na naszą magiczną, leśną harcerską stanicę, położoną w sercu Puszczy Bukowej.

W okolicy znajduje się Jezioro Binowo, Jezioro Szmaragdowe, cała masa szlaków turystycznych oraz punktów widokowych — wszystko, co Puszcza Bukowa ma najlepszego do zaoferowania!

Stanica jest przeznaczona dla zorganizowanych grup harcerskich oraz grup z organizacji związanych tematycznie z turystyką, ekologią, edukacją, sportem, krajoznawstwem, survivalem itp. Na harcerzy i sympatyków aktywności na łonie natury czeka pole namiotowe, domki letniskowe, kompletny węzeł sanitarny, kontener kuchenny i miejsce ogniskowe. Niestety nie posiadamy możliwości przyjmowania kamperów i turystów indywidualnych. Nie udostępniamy też stanicy dla imprez typu biesiadnego.

Przed rezerwacją prosimy o zapoznanie się z regulaminem stanicy.

Serdecznie zapraszamy!

Komendant Stanicy: hm. Piotr Tomaszewski

Kontakt: bukowina@zhp.pl

Cennik (z 25.01.2023 r.)Członkowie Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHPPozostałe osoby
Pole namiotowe*20 zł/osoba/dzień30 zł/osoba/dzień
Domek**25 zł/osoba/dzień35 zł/osoba/dzień
Pobyt dzienny na stanicy10 zł/osoba/dzień18 zł/osoba/dzień
OpiekunowieDo negocjacji1 na 15 osób gratis
Cena brutto (zwolniona z VAT)Cena brutto (zawiera 8% VAT)
* z własnym namiotem i sprzętem biwakowym
** z własnym sprzętem biwakowym

Rezerwacje:

UWAGA!: Upewnij się, że zaznaczysz wszystkie dni rezerwacji, nie tylko pierwszy i ostatni!
(np. dla rezerwacji 1.05 – 3.05 zaznacz 1.05, 2.05 i 3.05).

Wczytuję kalendarz...