2 HUFCOWY FESTIWAL PIOSENKI HARCERSKIEJ „BRZASK”

II Festiwal Piosenki BRZASK

Wielkimi krokami zbliża się nasz 2.Festiwal Piosenki Harcerskiej BRZASK Hufca Szczecin ZHP , który odbędzie się w dniach 12-13.09.2015 w Teatrze Lalek PLECIUGA w Szczecinie. Organizatorem Festiwalu są harcerze i instruktorzy Hufca Szczecin ZHP. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Szczecina w ramach umowy CRU 15/0001313.

Celem Festiwalu jest rozpowszechnianie kultury muzycznej w propagowaniu tradycji piosenki harcerskiej. W Festiwalu biorą udział dzieci i młodzież działające w gromadach zuchowych i drużynach harcerskich funkcjonujących w szkołach miasta Szczecina i okolic. Festiwal ma charakter otwarty dla wszystkich mieszkańców Szczecina i okolic.

W pierwszym festiwalowym dniu 12.09.2015 odbędzie się Przegląd Konkursowy, na którym to uczestnicy zaprezentują    dwie piosenki w kategorii „harcerska” i „ dowolna” (w tym roku o tematem przewodnim jest 70 rocznica wyzwolenia Ziem Zachodnich, co oznacza, że piosenka dowolna będzie miała charakter wojskowo- patriotyczny)

W drugim festiwalowym dniu odbędzie się Gala Laureatów , na której zobaczymy występy wyróżnionych uczestników i posłuchamy wykonań zaproszonych gościnnie miłośników tego gatunku muzyki działających w Szczecinie.

Organizatorzy zaplanowali kilka niezwykłych niespodzianek…ale o tym dopiero na Gali Laureatów.

Apel: Rodzice, przyjaciele, koledzy, znajomi! Przyjdźcie nas wesprzeć brawami 🙂

 

Pamiętajcie! piosenka harcerska  jest dobra na wszystko:)

 

Z harcerskim pozdrowieniem

Koordynator Festiwalu phm. Agnieszka Woś

Plakat BRZASK2

 

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Szczecin miasto Szczecin

 

 

 

.

 

Icon of Regulami Festiwalu Regulami Festiwalu (573.8 KiB)          Icon of Karta Zgloszeniowa Karta Zgloszeniowa (305.5 KiB)