Pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym poświęcone początkom skautingu na ziemiach polskich

Posted by: | Posted on: Październik 23, 2019

Instytut Pamięci Narodowej serdecznie zaprosza na pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym, poświęcone początkom skautingu na ziemiach polskich. Wykład wygłosi p. Bartosz Rzońca, instruktor z Krakowa, autor kilku wystaw poświęconych tej tematyce.

Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2019 r. o godz. 18.00 w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” przy Al. Wojska Polskiego 21 (to nie jest to miejsce, w którym się już spotykaliśmy, ale nowa przestrzeń, z której korzystamy – niektórzy uczestnicy seminarium byli tu 27 września) – jest to między Placem Zwycięstwa a Placem Zgody, idąc do Placu Zgody po prawej stronie.

Bardzo proszę o zgłaszanie swojej obecności, a także rozpropagowywanie informacji o seminarium wśród instruktorów.

Comments are Closed