6. Hufcowy Festiwal Piosenki Harcerskiej „BRZASK”

Posted by: | Posted on: Lipiec 3, 2019

Ruszyły przygotowania do 6. Hufcowego Festiwalu Piosenki Harcerskiej BRZASK 2019… Festiwal odbędzie się jak co roku w Teatrze Lalek PLECIUGA w Szczecinie w dniach 07-08.09.2019 r.

W tym roku należy przygotować do konkursu festiwalowego dwa utwory: piosenkę harcerską i piosenkę o charakterze ludowym. Szczegółowy Regulamin Festiwalu można znaleźć >>> tutaj. Wypełnione formularze zgłoszenia należy przesłać do dnia 12.08.2019 r. na adres  Biura Festiwalu: f.brzask@gmail.com.

Festiwal ma charakter otwarty dla wszystkich członków ZHP.

Organizatorzy Festiwalu zachęcają na skorzystania z proponowanych warsztatów wokalno-muzycznych i indywidualnych konsultacji muzycznych – należy wcześniej zgłosić taką chęć do organizatorów Festiwalu (np. na adres e-mail Biura Festiwalu). Każdy chętny otrzyma poradę, fachową pomoc w przygotowaniu się do Festiwalu.

W sprawach organizacyjnych można się zgłaszać do Koordynatora Festiwalu – pwd. Pawła Woś (nr tel. 693 630 432). 

W imieniu organizatorów Festiwalu gorąco zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Niech znowu zabrzmi piosenka Festiwalu „Ten świat to my…”!!!

pwd. Beata Ruszała

Comments are Closed