Druhowie Kacper i Jacek ukończyli kurs przewodnikowski „Latarnik”

Posted by: | Posted on: Maj 6, 2019

W weekend majowy 2019 roku dobiegł końca kurs przewodnikowski „Latarnik”. Organizatorem kursu byli instruktorzy Hufca Ziemi Wolińskiej ZHP. Ze środowiska Hufca Szczecin ZHP wzięli w nim udział: dh. Kacper – przyboczny 64 DW „Caligo” oraz dh. Jacek – przyboczny 65 próbnej Drużyny Harcerskiej „Patronusy”.

I choć to może groźnie brzmi, to Komenda kursu miała świadomość, że ważne jest to żeby kursanci jak najwięcej wzięli z zajęć dla siebie – bez niepotrzebnego ciśnienia. Widać po zdjęciach, że tak chyba się działo

Druhom Kacprowi i Jackowi serdecznie gratulujemy ukończenia kursu, a Komendzie kursu serdecznie dziękujemy za trud wyszkolenia kolejnej grupy instruktorów!

Przygotował: Jerzy Ruszała phm.; foto: fanpage Hufca Ziemi Wolińskiej ZHP.

1
« 1 z 17 »
Comments are Closed