KSH Potencjometr Artystyczny na warsztatach bębniarskich

Posted by: | Posted on: Kwiecień 17, 2019

30 marca 2019 roku, w sobotni słoneczny poranek, w Szkole Tańca Milagro zebrała się sól KSH Potencjometru Artystycznego na zajęcia gry na bębnach afrykańskich. Zajęcia prowadził Pan Krzysztof – lokalny mistrz bębniarski.

Poznaliśmy (niełatwą, jak się okazuje) technikę gry na bębnach – jak uderzać niskie i wysokie tony. Poznaliśmy podstawowe afrykańskie rytmy. Uczyliśmy się grać i zgrać zespołowo. Trzeba przyznać, że zajęcia te dają naprawdę dużo frajdy, uczą koordynacji, synchronizacji, współpracy, ćwiczą koncentrację, wyzwalają endorfiny i pewnie dają jeszcze wiele innych korzyści, które wyzwolą się z czasem w naszej świadomości i podświadomości.

Z szerokimi uśmiechami i bolącymi dłońmi zachęcamy wszystkie zuchy, harcerzy i instruktorów do brania udziału w podobnych zajęciach.

Przygotował: phm. Jerzy Ruszała

Fotki strzelali: pwd. Paweł Woś, dh. Agnieszka Kamrowska

Comments are Closed