Kompendium wiedzy dla instruktora w trakcie seminarium „Aktywne organizacje pozarządowe szansą rozwoju regionu Pomorza Zachodniego”

Posted by: | Posted on: Luty 25, 2019

Zapraszamy instruktorów hufca na seminarium „Aktywne organizacje pozarządowe szansą rozwoju regionu Pomorza Zachodniego”, organizowane w ramach projektu „Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie”.

W czasie seminarium poruszone zostaną zagadnienia:

I MODUŁ: gdzie szukać wsparcia, czyli lokalne instytucje aktywizujące i wspierające organizacje (m.in. RODM, OWES, UM WZP, WOŚiGW, UM Szczecin)

II MODUŁ: skąd wziąć środki finansowe na działania organizacji, czyli gdzie i jak szukać informacji o aktualnych naborach na dotacje, w tym PROO;

III MODUŁ: jak nas widzą inni, czyli autoprezentacja przedstawicieli przybyłych organizacji i zasady skutecznej prezentacji NGO, w tym m.in. podstawy komunikacji z otoczeniem i w mediach społecznościowych.

Spotkanie odbędzie się dnia 27.02.2019 r. (środa) w godz. 17.00-20.00 w Szczecinie w budynku Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług przy ul. Cukrowej 8, sala 314 Service Inter-Lab.

Udział w seminarium jest bezpłatny i obejmuje część merytoryczną, a dodatkowo materiały seminaryjne, serwis kawowy oraz poczęstunek.

Zapisy na: www.aktywneowes.pl   lub prosimy o potwierdzenie mailowo: marek.chabior2@gmail.com.

Opublikował: phm. Jerzy Ruszała

Comments are Closed