Wigilia instruktorska 2017

Posted by: | Posted on: Grudzień 12, 2017

Świąteczne spotkanie kadry Hufca, które odbyło się 9 grudnia 2017 r. dostraczyło wszystkim przybyłym ogromnej dawki pozytywnej energii. Talenty manualne i kreatywność objawione podczas  świątecznej majsterki wzbudzały podziw i uznanie nawet samych wykonawców.  🙂

Życzymy sobie wzajemnie: reniferkowych, śnieżnych, mroźnych, spokojnych, białych, z Gwiazdką, magicznych, bezpiecznych, z jajem, kolorowych, pięknych, niebanalnych, pieniężnych, odlotowych, pogodnych, smacznych, pachnących choinką, niezapomnianych, extraordyneryjnych, kasztaniakowych, muzycznych, fantastycznych, zdrowych, rodzinnych, dietetycznych, pachnących bigosem, gwiazdkowych, gwieżdzistych i komputerowych Świąt!

A Wigilijną opowieść możecie znaleźć >>> tutaj

Opublikował: phm. Jerzy Ruszała

Comments are Closed