Podziękowania hm. Jakuba Cichockiego za służbę instruktorską na funkcji członka Rady Naczelnej ZHP

Posted by: | Posted on: Grudzień 11, 2017

 Czuwaj!

Druhny i druhowie. Jak wiecie w dniach 7-10 grudnia 2017 roku obradował XL Zjazd ZHP.

Wraz z tym Zjazdem, zgodnie z tym co planowałem, zakończyłem swoją służbę instruktorską na funkcji członka Rady Naczelnej ZHP. Wszystkim Wam bardzo serecznie dziękuję za współpracę w ramach pełeinia tej funkjci. To 8 lat instruktorskiej służby i wypełniania obwiązków członka władz naczelnych naszej organizacji.

Nowym cżłonkiem Rady Naczelnej ZHP została wybrana druhna hm. Agnieszka Kępa – Hufiec Szczecin.

Jednocześnie pragnę z radością poinformować, że mamy jeszcze jednego reprezentanta w Radzie Naczelnej. Na funkcję Wiceprzewodniczącej ZHP Zjazd wybrał hm Joannę Struś – Prokop – Hufiec Ziemii Koszalińskiej.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za te lata współpracy na tej funkcji.

Czuwaj!

hm. Jakub Cichocki

Opublikował: phm. Jerzy Ruszała

Comments are Closed