Impreza miejska „Pod Platanami” ‚2017

Posted by: | Posted on: Czerwiec 19, 2017

Na imprezie miejskiej „Pod Platanami” w dniu 18 czerwca 2017, na Jasnych Błoniach w Szczecinie, zostało ustawione wielkie stoisko promujące harcerstwo naszej Chorągwi. Odpowiedzialnymi za całe stoisko byli harcerze z nowego Hufca Police, ale swój stolik z ulotkami i zadaniami z szyfrowania miał również nasz Hufiec. Dzielne harcerki uczyły dzieci podstaw szyfrowania a rodzicom wręczano ulotki Hufca. Zainteresowanie było duże! Swoje stoiska miała również: Poczta Harcerska Szczecin II, 1 TDH „Sokoły” z Polic z rękodziełem wytwórczym biżuterii, były także puzzle z patyczków i pocztówek w wykonaniu instruktorów z Hufca Szczecin-Pogodno, wspaniałe rzeźby i dzieła z korzenioplastyki druha Mariana  i druhny Oli, ale przede wszystkim ognisko i smażenie jajka sadzonego oraz pieczenie podpłomyków. Krąg K2 zorganizował tez prelekcje multimedialne w drugim namiocie. Druhna Danusia z naszego środowiska Seniorów zaprezentowała kronikę i dzieliła się wieloma cennymi wspomnieniami. Można było też zrobić sobie wesołą fotkę w planszy z wyciętymi buźkami. Wszystko poszło dobrze, bo otrzymaliśmy wiele pochwał od organizatorów Imprezy. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz wszystkim, którzy włożyli swoją pracę! Czuwaj!

Comments are Closed