Druhno Krysiu – dziękujemy!

Posted by: | Posted on: Kwiecień 7, 2017

Druhnie Krysi  – dziękujemy:

  • za przyjaźń…
  • za to, że zawsze możemy na Nią liczyć…
  • za uśmiech i dobry humor „na co dzień”…
  • za 50 lat nieprzerwanej, instruktorskiej służby…

1 kwietnia 2017 roku, w dzień jubileuszu 50-lecia służby instruktorskiej oraz urodzin harcmistrzyni Krystyny Czerwińskiej-Twarowskiej, w Nowym Warpnie spotkały się harcerskie i instruktorskie pokolenia. Rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele parafialnym, potem druhnie Krystynie podziękowały władze miasta Nowego Warpna. Zakończyliśmy harcerskim spotkaniem na korcie tenisowym – był: „bieg patrolowy”, kwiaty i tort, wspólne śpiewanie harcerskich piosenek, a spotkanie zakończyło pieczenie kiełbasek na ognisku.

Życzymy Ci kolejnych 50 lat!

Zuchy, harcerze i instruktorzy 12 Nowowarpieńskiego Szczepu „Warpienisko” oraz całego Hufca Szczecin.

Przygotowała: hm. Barbara Wędrychowska-Szulc

1.Krystyna wypuszcza gołębia
1.Krystyna wypuszcza gołębia
« 1 z 17 »
Comments are Closed