98. Rocznica Odzyskania Niepodległości

Posted by: | Posted on: Listopad 15, 2016

20161111_13472311-go listopada harcerze i instruktorzy naszego Hufca Szczecin wspólnie z harcerzami i instruktorami Hufca Szczecin-Dąbie i Szczecin-Pogodno aktywnie uczestniczyli w obchodach 98. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Na terenie Wałów Chrobrego i Placu Szarych Szeregów harcerze rozdawali mieszkańcom Szczecina chorągiewki, śpiewniki, ciastka i ulotki. Poczty Sztandarowe trzech Hufców wystawione przy popiersiu Piłsudskiego, Warta Honorowa pełniona przy obelisku Szarych Szeregów, delegacja z kwiatami pod pomnikiem były wyrazem ducha patriotycznego młodzieży.

Wszystkim pomagającym w tym dniu Druhom i Druhnom serdecznie dziękuję.

phm. Agnieszka Woś

Opublikował: phm. Jerzy Ruszała

Comments are Closed