Zespół Programowy Hufca to także Ty !!!

Posted by: | Posted on: Styczeń 21, 2016

program1Zwracamy się do instruktorów, którzy chcieliby uczestniczyć w pracach programowych hufca o wspólne zbudowanie Zespołu Programowego.
Liczymy na wszystkich nakręconych pozytywnie, którzy czują, że mogą zrobić coś więcej!

Wszyscy wiemy, jak ogromny potencjał tkwi w pracach zespołowych, zwłaszcza gdy spotkają się kompetentni specjaliści. Praca zespołowa przyniesie korzyść przede wszystkim naszym jednostkom, które sami znacie “od podszewki”.

Spotkajmy się 28 stycznia 2016 o godzinie 18 w harcówce Hufca Szczecin. Porozmawiajmy o tym, kto ile może z siebie dać. Zdajemy sobie sprawę jak cenny jest Wasz czas, dlatego chcemy dopasować styl pracy indywidualnie do każdego z Was. Wypracujmy formułę współpracy. Wszystko dla dobra naszych drużyn, gromad i zespołów!

 

Czuwaj!
hm. Piotr Tomaszewski – członek Komendy Hufca ds. programowych i organizacyjnych
phm. Agnieszka Woś – z-ca Komendanta Hufca ds. pracy z kadrą

Comments are Closed